Torby z fizeliny – kolejna alternatywa dla folii

0
182
torba ekologiczna Cena

Na temat fizeliny mówiono już wiele. Jest to materiał stworzony z włókien poliestrowych lub polipropylenowych. Mogłoby się więc wydawać, że jest to materiał, który dla środowiska jest zagrożeniem, a nie wsparciem. Jednak warto zaznaczyć, że ten materiał sztuczny może być poddawany recyklingowi. Umożliwiają to specjalne właściwości fizeliny, która z każdym dniem zyskuje na popularności. W dzisiejszym artykule chcielibyśmy zaznaczyć jakie zalety posiadają torby z fizeliny. W kolejnych akapitach opiszemy to szczegółowo. Zapraszamy!

Dlaczego właśnie fizelina?

Mimo tego, że fizelina to materiał sztuczny, to charakteryzuje się miękkością i trwałością. Dodatkową zaletą jest duża odporność na działanie wilgoci. Fizelina jest lekka, łatwa w przechowywaniu i utrzymaniu czystości, co sprawia, że jest często wykorzystywana w produkcji torebek, worków, kocyków czy poduszek. Torby z fizeliny to doskonała alternatywa dla foliowych torebek jednorazowych, które stwarzają duże zagrożenie dla naszej planety.

Torby poddawane recyklingowi

Dzięki swojej konstrukcji i materiałowi, z którego są wykonane, torebki z fizeliny łatwo się składają i zajmują niewiele miejsca. Bez większego problemu zabierzesz taką torbę ze sobą na zakupy. Ile kosztuje taka torba ekologiczna? Cena może być zależna od wielu czynników. Największe znaczenie może mieć tutaj rozmiar takiej torby oraz wielkość nadruku. Warto przy tym dodać, że producenci toreb z fizeliny często oferują ciekawe rabaty dla osób, które decydują się na zamówienie większej liczby sztuk. W takim przypadku cena jest ustalana indywidualnie z klientem.

Łatwość w pielęgnacji

Torby z fizeliny mają jeszcze jedną ogromną zaletę. Produkty te niezbyt łatwo ulegają zabrudzeniu, co sprawia, że są one bardzo praktyczne. Możesz zabierać je ze sobą do pracy, szkoły czy na wycieczki. Włókna fizeliny wykonane z polipropylenu dają się łatwo czyścić. Omawiane tutaj torby można również prać w pralce, poddawać wirowaniu czy suszeniu. Co więcej, torby z fizeliny są modnym dodatkiem, który można dopasować do swojego stylu dzięki szerokiej gamie wzorów i kolorów.

Wysokiej jakości nadruki na torbach

Fizelina może być drukowana, farbowana i laminowana, co umożliwia uzyskanie różnorodnych wzorów i kolorów. Wspomnieliśmy już, że dzięki swoim właściwościom fizelina jest materiałem ekologicznym, ponieważ może być poddawana recyklingowi. Trzeba tu też zaznaczyć, że te ekologiczne torby są przy tym naprawdę stylowe! Z każdym dniem rośnie popularność tych produktów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here